3.1.06

Heitlik jalgpallimäng Inglismaal

Eilsega lõppes Inglismaal jõulujalgpalli hooaeg, mis seisnes enamike meeskondade jaoks selles, et kaheksa päeva jooksul tuli pidada neli kohtumist. Selline koormus hakkab kindlasti mängukvaliteedile mõju avaldama ent eile tugevuselt neljandas liigas ehk League Two's ehk loogilisemalt võttes 3. divisjonis rullunud mängustsenaariumit annab välja mõelda.

Kohtusid Wycombe Wanderers ja Macclesfield Town, kusjuures viimane polnud terve tänavuse hooaja jooksul võõral väljakul võitnud ainsatki kohtumist. Seekord läks Macclesfield aga kohtumist 13. minutiks 3:0 juhtima. Pärast omaväravat 76. minutil leidsid nad ennast aga 3:4 kaotusseisust. Siis lõi aga keegi Jon Parkin kaks väravat (77. ja 81. minut) ning Macclesfield võitis 5:4.

Põgus mänguülevaade BBC-s on siin ja Macclesfieldi peatreeneri kommentaarid siin.